Flyer (Turkish)

Broşürü indir

Tecrübemizi sizin kullanımınıza sunuyoruz.

Gibson Centri Tech Limited firması, Savurma Döküm Teknolojosi konusunda dünyadaki öncü üreticilerden biri olarak kabul edilmektedir. 30 yılı aşkın tecrübe Ve bilgi birikimine sahip olan firmamız, kuruluşundan bu yana sektördeki dizayn ve makina üretimindeki gelişmelerin öncüsü olmuştur.

Gibson firması müşterilerine; proses ve uygulama seçiminden, yeni kurulacak fabrikalar için ekipman seçimi, yerleşim planı, proje yönetimi, ekipman montajı, teknik eğitim ve “Know-How” transferine kadar bir çok konuda hizmet vermektedir.

Gibson firmasının makinaları ile, çapları 2cm’den başlamak üzere birkaç metre çap’a, birkaç gram’dan başlayarak tonlarla ifade edilebilen ağırlıkla kadar parçalar dökülebilir. Üretilebilen parçaların yelpazesi, küçük minyatür ringlerden,çelik sektöründe kallanılan 30 ton ağırlığındaki merdanelere kadar değişkenlik gösterir. Savurma Döküm yöntemi ile bilinen alaşımların hemen hemen hepsi ile parça üretilmesi mümkündür. Gibson Centri Tech firmasının bi-metalik (iki farklı malzemeden imal edilmiş) merdane ve geniş bir yelpazede demir ve demir dışı metallerden imal edilen parçaların üretilmesine uygun makinaları vardır. Savurma Döküm teknolojisi yuvarlak parçaların üretilmesine ideal bir yöntem olmasının yanı sıra şeklleri yuvarlak olmayan parçaların üretilmesine de uygundur.

Gibson Centri Tech firmasının hizmetleri müşterilerinin ihtiyaçlarını dikkatli bir şekilde tesbit ederek ihtiyaca en uygun yöntem ve ekipmanların seçilmesi ile başlar. Seçilen ekipmanlar üretilirken, üretimin her safhasında tam ve etkin bir kontrol uygulanarak nihai ekipmanların teknik özelliklerinin doğru ve hassas bir şekilde imal edilmesi sağlanır. Sevk edilmeden önce ekipmanlar Glibson firmasının fabrikasında monte edilerek, en ağır şartlarda test edilir ve teknik özelliklerinin uygunluğu kanıtlanır. Glibson Centri Tech firmasının proje yönetimi ve devreye alma konusundaki kapsamlı tecrübeleri, montaj ve devreye alma aşamalarında gerekli koordinasyon sağlanarak, projelerin zamanında ve performans kriterlerine uygun bitirilmesini sağlar.

Gibson Centri Tech firmasının makinaları ile üretilebilecek parçalara bazı örnekler
SANAYİ DALI ÜRÜNLER
Havacılık Jet ve Türbin motor parçaları
Otomotiv Silindir Gömlekleri, piston ringleri, valf yatakları
Yapı ve İnşaat Yağmur suyu/ kanalizasyon boruları, flanşlar
Dökümhane Sürekli Döküm Merdaneleri, savurma döküm kokil kalıpları
Genel Üretim Yataklar, Statorlar, sıkı geçme ringler
Denizcilik Yataklar, paryalar, pervaneler, motor gömlekleri, pompa kovanları
Petro Kimya Fırınlar için tüpler
Kağıt Merdane ve Emme silindirleri
Mücevherat Süs ve dekoratif döküm parçaları